XOOMZ Simple fabric obal pro iPad Mini 4 červený

449,00 

1 skladem

Simple fabric je obal od společnosti XOOMZ. Jedná se o kvalitní a moderní obal pro iPad, díky kterému budete mít tablet doslova a do písmene jako v bavlnce.

Díky ochraně jak zadní strany, tak i displeje máte k dispozici ochranný prvek pro Váš tablet. Moderní zpracování celkovému dojmu dodává rozhodně skvělý zážitek z používání – což zjistíte sami již po prvním kontaktu. S nasazeným obalem na iPadu je pohodlný přístup ke všem ovládacím tlačítkům a je možnost i pohodlného fotografování.

Díky otevírací konstrukci je možnost použít samotný obal i jako stojánek pro iPad, kde je na něm daleko lepší pozorování fotografií či videí – ihned se z tabletu stane skvělé multimediální zařízení. 

Obal je vyroben z pevné tkaniny, která dodává obalu zajímavý design. Vnitřní strana obalu je vyrobena z broušené kůže, která nepoškrábe Váš iPad. Uvnitř obalu je plastový díl, do které upevníte Váš iPad, který díky tomu pevně drží a nemusíte se bát, že vypadne. Jedná se o velmi lehký obal pro iPadideální tedy pro každodenní schůzky, cestování a pohodlné sledování videí, filmů nebo prohlížení fotografií.

 

Vlastnosti: 

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPad
  • vyrobený z pevné tkaniny
  • několik barevných provedení

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Simple fabric obal pro iPad Mini 4 červený”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *