Pokud milujete iPhone 7 Plus, máte rádi obaly na telefon a ještě k tomu jste blázen do stylových a moderních věcí – máme pro Vás skvělou a jedinečnou zprávu. Tento obal je dokonalým skloubením všech preferencí v jednu – není to skvělé? Je!

Díky svému inovativnímu designu a kvalitnímu zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone převážně u mladých a cílevědomých lidí. Displej Vašeho iPhone 7 Plus bude v bezpečí, což je pro většinu uživatelů rozhodně pozitivní zpráva – již žádné prasklé displeje na iPhonu! Nikdy!

Obal je vyroben z kvalitní hovězí kůže a díky inovativnímu designu, který je tenký a nepřidává na tloušťce samotnému zařízení se jedná o populární obal pro iPhone. Luxus, modernost a jednoduchost je dokonale skloubena do tohoto obalu, který je navíc nesmírně praktický. Hladká hovězí kůže je ideální na dotyk a vnitřní strana je vyrobena z mikrovlákna – což je další plus.

Jestliže chcete moderní obal, který je pevný, odolný, ale hlavně spolehlivý – tento obal je ideálním skloubením všeho. Navíc skvěle vypadá, nepřidává na tloušťce a výrobek je z kvalitní kůže.

Vlastnosti:  

  • kvalitní hovězí kůže a inovativní design
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
  • dokonalá ochrana displeje Vašeho zařízení, příjemné a zaoblené tvary

Značka

iCarer

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “iCarer Curved Edge Luxury černý iPhone 7 Plus”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat: