Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.krytynamobil.com/www/wp-content/themes/jms-4life/includes/functions/woocommerce.php on line 21

iCarer Luxury černý otevírací iPhone 6/6S

649,00 

5 skladem

Jedinečné flipové pouzdro, které jednak dokonale ochrání samotný iPhone 6 jako celek, ale také skvěle chrání displej Vašeho zařízení. Pokud tedy potřebujete kvalitní obal pro Váš iPhone – právě značka iCarer toho svým uživatelům nabízí poměrně hodně.

Krásné, pevné a moderní prošívání dodává samotnému obalu luxusní vzhled, který všechno jenom podtrhuje a umocňuje. Celkový design je čistý, má jasné kontury a hlavně hravě ochrání Vaše zařízení.

Vnitřní strana je vyrobena z příjemného mikrovlákna, které je hebké na dotek a iPhone v něm krásně drží. Díky magnetu se přední strana obalu snadno otevírá, ale také pevně drží a chrání samotný displej zařízení.

Samozřejmostí je snadný přístup ke všem tlačítkům a pohodlné fotografování bez nutnosti sundávat nebo upravovat samotný obal. Pokud chcete pro svůj telefon originální, moderní a hlavně obal vyrobený z kvalitní hovězí kůže – iCarer je jasnou volbou, se kterou budete nesmírně spokojeni!

Vlastnosti:

  • kvalitní pravá kůže
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • flipové pouzdro obsahuje magnet pro dokonalé uzavření
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
  • pevný magnet, který silně drží přední stranu obalu uzavřenou

Značka

iCarer

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “iCarer Luxury černý otevírací iPhone 6/6S”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *