iCarer Vintage Wallet Case hnědý iPhone 6/6S Plus

Pokud milujete iPhone 6/6 Plus, máte rádi obaly na telefon a ještě k tomu jste blázen do stylových a moderních věcí – máme pro Vás skvělou a jedinečnou zprávu. Tento obal je dokonalým skloubením všech tří preferencí v jednu – není to skvělé?

Díky svému inovativnímu designu a kvalitnímu zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone převážně u mladých a cílevědomých lidí. Displej Vašeho iPhone bude v bezpečí, což je pro většinu uživatelů rozhodně pozitivní zpráva – již žádné prasklé displeje na iPhonu!

Obal je vyroben z kvalitní hovězí kůže a díky inovativnímu designu, který je tenký a nepřidává na tloušťce samotnému zařízení se jedná o populární obal pro iPhone. Luxus, modernost a jednoduchost je dokonale skloubena do tohoto obalu, který je navíc nesmírně praktický.

Při otevření přední strany obalu máte na vnitřní straně prostor pro zasunutí dvou karet. Jedná se o praktickou věd, kterou můžete denně využívat pro svoje potřeby. Netahejte s sebou velkou peněženku, vezměte si tento iCarer obal.

Vlastnosti:  

  • kvalitní materiál a inovativní design
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
  • dokonalá ochrana displeje Vašeho zařízení
  • prostor pro dvě karty na vnitřní straně obalu

Značka

iCarer

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “iCarer Vintage Wallet Case hnědý iPhone 6/6S Plus”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *