Kožené pouzdro iCarer Vintage hnědý iPad Air 2

Vlastníte iPad Air 2 generace? Pokud ano, rozhodně ho aktivně používáte jak pro práci, tak i pro zábavu. Jedná se o zařízení, které má maximální využití. Nicméně mělo by mít také i maximální ochranu. Tu mu můžete dopřát právě díky tomuto obalu, který je vyrobený z pravé kůže, která dodává celému obalu luxusní nádech. 

Unikátní design, kvalitní materiál a maximální ochrana – to jsou hlavní přednosti tohoto obalu od společnosti iCarer. Jedná se o flipové pouzdro – tedy pouzdro pro iPad, které chrání i přední stranu, tedy displej. Pro pohodlné používání stačí přední stranu odklopit a iPad používat. Z odklopené strany můžete udělat velmi příjemný stojánek, díky kterému bude psaní na samotném iPadu daleko snadnější. 

Vyztužené rohy slouží k maximální bezpečnosti a ochraně při případném pádu iPadu. Jestliže pracujete hodně v terénu, chodíte na schůzky nebo chcete mít jenom pocit bezpečí, že je o Vaše zařízení dobře postaráno – jedná se o tu nejlepší možnost. Samozřejmostí jsou snadné přístupy ke všem systémovým tlačítkům pro pohodlné používání. 

Ideální kombinace praktické stránky a luxusního vzhledu s moderním provedením v kůži. Obal je ideální jak na pracovní schůzky, kde se skvěle hodí k saku a obleku, tak i na domácí používání s pocitem maximálního bezpečí pro Vaše zařízení.

Vlastnosti:     

  • kvalitní materiál a inovativní design s minimální tloušťkou
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
  • díky přední odklápěcí straně z obalu uděláte šikovný stojánek
  • díky kvalitní kůži se nemusíte bát ani mírnému polití – voda se nikdy nevsákne

Značka

iCarer

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kožené pouzdro iCarer Vintage hnědý iPad Air 2”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *