Univerzální držák do auta Magic Cube bílé barvy pro navigaci, smartphone a tablet

699,00  299,00 

3 skladem

Tato magická kostka umí nejen držet navigaci nebo telefon, umí se proměnit v držák kamery do auta, abyste si mohli veškeré dění před vaším vozem zaznamenávat a mít tak nenapadnutelný důkaz při případné nehodě nebo jiných komplikacích.

Díky rotačnímu systému 360° lze držák využít i při focení pomocí smartphonů nebo tabletů – s kostkou lze libovolně otáčet pro dokonalý záběr. Zároveň funguje výborně jako držák platební karty nebo parkovacího lístku. A nezapomeňme ani na případné vzkazy, které si píšete za jízdy, kam s nimi? Nebo chcete mít fotku svých blízkých pořád na očích?

Magická kostka se o vše postará a to nejen v autě, použití je kdekoli v domácnosti – na pracovním stole, nočním stolku, přichytit lze na jakoukoli hladkou/matnou desku.

Jak je to možné? Kostka disponuje širokou úchytnou plochou, která je vyrobena ze speciálního voděodolného lepicího polyuretanu (PU). Tuto jemnou membránu lze kdykoli při deformaci znovu vrátit do původního stavu jediným přímým stisknutím, případně lze vyčistit vodou a odstranit tak přichycený prach a jiné nečistoty. Membrána má silně lepivé účinky, je však vyrobena z recyklovatelných materiálů a zcela šetrná k životnímu prostředí. Spodní základna kostky je taktéž silně přilnavá a je vyrobena z recyklovatelného PU.

Zároveň nezanechává po odlepení jakékoli nečistoty či zbytky lepidla jako standardní držáky navigací.

Ideálně se proto například hodí pokud neustále přeskakujete z “auta do auta” a potřebujete univerzální držák, který drží kdekoliv.

Velikost kostky je 50x50x64mm a je vyrobena z PU a ABS, což je mimořádně odolný plast s vysokou odolností proti tlaku, teplotám a otěru, a dobře odolává i UV záření, čímž jsou zajištěny perfektní vlastnosti tohoto držáku.

 

Výrobek dostal prestižní ocenění v Red-Dot Design Awards v roce 2013 – Odkaz na Red-Dot Design Awards

 

Skvělé drží například:

– navigaci

– kameru do auta

– smartphony nebo tablety (skvěle drží také telefon který je v koženém, plastovém nebo silikonovém pouzdře)

– platební karty, parkovací lístky, poznámky

 

Video k produktu:

Značka

CooSkin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Univerzální držák do auta Magic Cube bílé barvy pro navigaci, smartphone a tablet”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *