XOOMZ Electroplating obal pro iPhone 7 Plus červený

399,00 

1 skladem

Obal Electroplating je obal od společnosti XOOMZ, který dbá na dvě základní věci. První je snadné používání a bezproblémová údržba. Druhým bodem je praktičnost, ale také hlavně ochrana, která je u telefonu velmi důležitá. Tento obal je k dispozici hned v několika barevných variantách.

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej – tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.

XOOMZ Electroplating je obal, který je vyrobený z kvalitní a pravé kůže – poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. Hrany obalu jsou velmi elegantní a působí luxusním dojmem. Skvělá volba pro každodenní používání a na všechny příležitosti.

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.

 

Vlastnosti:

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPhone – chrání zadní stranu a boky zařízení
  • ručně vyráběný, smysl pro detail
  • několik barevných provedení
  • Vyrobený z kvalitní, odolné a pravé kůže
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Electroplating obal pro iPhone 7 Plus červený”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat: