XOOMZ Knight Book Folio obal pro iPad Air 2 světle červený

449,00 

Není skladem

Ideální obal na schůzky, do společnosti a na každodenní obchodní schůzky? Přesně to je obal od společnosti XOOMZ s názvem Knight Book Folio. Jedná se o kvalitní a moderní obal pro iPad, díky kterému budete mít tablet doslova a do písmene jako v bavlnce.

Díky ochraně jak zadní strany, tak i displeje máte k dispozici ochranný prvek pro Váš tablet. Moderní zpracování celkovému dojmu dodává rozhodně skvělý zážitek z používání – což zjistíte sami již po prvním kontaktu. S nasazeným obalem na iPadu je pohodlný přístup ke všem ovládacím tlačítkům a je možnost i pohodlného fotografování.

Díky otevírací konstrukci je možnost použít samotný obal i jako stojánek pro iPad, kde je na něm daleko lepší pozorování fotografií či videí – ihned se z tabletu stane skvělé multimediální zařízení. 

Vnitřní strana obalu je vyrobena z mikrovlákna, které dokonale udržuje Díky umělé kůži se jedná o velmi lehký obal pro iPadideální tedy pro každodenní schůzky, cestování a pohodlné sledování videí, filmů nebo prohlížení fotografií.

 

Vlastnosti: 

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPad
  • ručně vyráběný z umělé kůže
  • několik barevných provedení

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Knight Book Folio obal pro iPad Air 2 světle červený”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *