XOOMZ Knight Book Folio obal pro iPad Pro 9,7" černý

449,00 

Není skladem

Ideální obal na schůzky, do společnosti a na každodenní obchodní schůzky? Přesně to je obal od společnosti XOOMZ s názvem Knight Folio. Jedná se o kvalitní a moderní obal pro iPad, díky kterému budete mít tablet doslova a do písmene jako v bavlnce.

Díky ochraně jak zadní strany, tak i displeje máte k dispozici ochranný prvek pro Váš tablet. Moderní zpracování celkovému dojmu dodává rozhodně skvělý zážitek z používání – což zjistíte sami již po prvním kontaktu. S nasazeným obalem na iPadu je pohodlný přístup ke všem ovládacím tlačítkům a je možnost i pohodlného fotografování.

Díky otevírací konstrukci je možnost použít samotný obal i jako stojánek pro iPad, kde je na něm daleko lepší pozorování fotografií či videí – ihned se z tabletu stane skvělé multimediální zařízení.

Po pravé straně obalu je prostor například pro vložení pera pro psaní poznámek, nebo v tom lepším případě pro Apple Pencil, který budete s iPadem denně používat. Díky umělé kůži se jedná o velmi lehký obal pro iPadideální tedy pro každodenní schůzky, cestování a pohodlné sledování videí, filmů nebo prohlížení fotografií.

 

Vlastnosti: 

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPad
  • ručně vyráběný z umělé kůže
  • kompletní ochrana pro iPad + prostor pro umístění Apple Pencil

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Knight Book Folio obal pro iPad Pro 9,7" černý”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *