XOOMZ Pattern Back Cover iPhone 5/5S/SE bílý

399,00  299,00 

5 skladem

Každý chce mít svůj iPhone co nejvíce chráněný proti poškození, ale také na druhou stranu chce, aby obal alespoň nějak vypadal. Pokud hledáte stylové a moderní řešení – obal Pattern Back Cover od společnosti XOOMZ je k dispozici a to hned v několika barevných provedeních.

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej – tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.

XOOMZ Pattern Back Cover je obal, který je vyrobený z plastu a umělé kůže a poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání. Přístupné jsou bez problému všechny systémové tlačítka – s obalem nasazeným na telefon můžete i pohodlně fotografovat.

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone.

 

Vlastnosti: 

  • moderní a stylové zpracování – kompatibilní s iPhone 5/5S/SE 
  • odolný obal pro iPhone – chrání zadní stranu a boky zařízení
  • vyrobený z plastu a umělé kůže 
  • vytlačená mřížka na zadní straně
  • několik barevných provedení 
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Pattern Back Cover iPhone 5/5S/SE bílý”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *