XOOMZ Q6 bezdrátová sluchátka, stříbrná

799,00 

Není skladem

Bezdrátová sluchátka jsou velmi oblíbeným produktem, po které se zvyšuje poptávka a v dnešní době je z čeho vybírat. Společnost XOOMZ přišla s novinkou v podobě sluchátek pod označením Q6. Jedná se o dokonalá bezdrátová sluchátka, které jsou designově na velmi slušné úrovni, dobře vypadají a ještě lépe hrají.

Sluchátka jsou propojena s telefonem nebo přehrávačem pomocí Bluetooth a spárování je velmi snadné. Kompatibilnost je u mobilních telefonů s telefony s operačním systémem iOS a Android.

Nabíjení sluchátek je pomocí microUSB konektoru a doba nabíjení je přibližně 1,5 hodiny. Při plném nabití jsou sluchátka schopny přehrávat muziku dalších necelých pět hodin. V pohotovostním režimu vydrží až neuvěřitelných 110 hodin.

Jestliže hledáte moderní sluchátka, které disponují bezdrátovou technologií a nechcete se “motat” do kabelů a být nikterak omezeny – sluchátka XOOMZ Q6 jsou ideálním řešením, které si velmi rychle zamilujete. Na výběr jsou tři barevná provedení, díky kterým si každý můžete zvolit variantu posle svých preferencí.

 

Vlastnosti: 

  • originální balení
  • kvalitní bezdrátový poslech na cestách a mimo domov
  • moderní provedení sluchátek
  • doba přehrávání necelých pět hodin, doba nabíjení 1,5 hodin

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Q6 bezdrátová sluchátka, stříbrná”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *