XOOMZ Snowy obal pro iPhone X šedý

349,00 

2 skladem

Obal Snowy je velmi stylový a originální obal, který je určený pro každodenní používání. Vyroben je pevné tkaniny a svým zpracováním a celkovým provedením si Vás jednoznačně získá! 

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej – tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.         

XOOMZ Snowy je obal, který je vyrobený z kvalitní a pevné tkaniny, která je velmi příjemná na dotek. Tento moderní obal pro iPhone X je ultra tenký, pevný a dodá šmrnc a výjimečný styl. 

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.         

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.         

         

Vlastnosti:         

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPhone – chrání zadní stranu a boky zařízení
  • několik barevných provedení
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost
  • vyrobený z odolné a kvalitní tkaniny

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Snowy obal pro iPhone X šedý”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *