XOOMZ Wallet obal pro iPhone 6/6S Plus bílý

699,00 

2 skladem

Obal Wallet (peněženka) je velmi stylový obal, který je určený pro každodenní používání. Vyroben je z kvalitní a pravé kůže – svým zpracováním a celkovým provedením si Vás jednoznačně získá!

Tato peněženka je ideální pokud se chystáte například na schůzku nebo venkovní posezení s přáteli – vezmete si s sebou tento obal, do kterého si pohodlně umístíte svoje karty nebo například i hotovost.

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej – tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.      

XOOMZ Wallet je obal, který je vyrobený z kvalitní a pravé kůže – poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. 

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.      

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.

      

Vlastnosti:      

  • moderní a stylové zpracování      
  • odolný obal pro iPhone – chrání zadní stranu a boky zařízení      
  • několik barevných provedení       
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost      
  • vyrobený z odolné a pravé kůže
  • obsahuje prostor pro vložení karet – velmi praktické
  • velmi snadno uděláte z obalu stojánek pro Vaše zařízení

Značka

XOOMZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “XOOMZ Wallet obal pro iPhone 6/6S Plus bílý”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *